Strona główna
Porady
Tutaj jesteś

Poznaj elektryczne modele dostawcze w finansowaniu

8 stycznia 2024 Poznaj elektryczne modele dostawcze w finansowaniu

Elektryczna rewolucja w świecie motoryzacji nie ominęła również samochodów dostawczych. Volkswagen Financial Services oferuje dostęp do nowoczesnych pojazdów, które łączą ekologię z wydajnością. Warto przyjrzeć się bliżej dwóm modelom, które rewolucjonizują rynek: VW ID.Buzz Cargo oraz ID.BUZZ w wersji van.

Nowa energia dla Twojego biznesu

VW ID.Buzz Cargo i ID.BUZZ to nowoczesne interpretacje kultowego Bullika, przeniesionej w świat elektrycznej mobilności. Są one idealnym wyborem dla przedsiębiorców poszukujących dużej i komfortowej przestrzeni transportowej, ale jednocześnie z zielonym podejściem do środowiska. Jak jednak nabyć taki nowoczesny pojazd, nie obciążając zbytnio budżetu?

Volkswagen Financial Services oferuje korzystne finansowanie, które pozwala cieszyć się elektrycznym samochodem dostawczym bez konieczności wyłożenia dużej gotówki na starcie. Dzięki różnym produktom finansowym, proces nabycia elektrycznego pojazdu staje się prosty i dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Produkty finansowe dla Klientów biznesowych i indywidualnych

Jednym z kluczowych elementów oferty są produkty finansowe, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z elektrycznego samochodu dostawczego już od 0% opłaty wstępnej. Volkswagen Financial Services przygotowało kilka opcji dostępnych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

VW ID.Buzz Cargo

Volkswagen ID.Buzz Cargo to nie tylko elektryczne auto dostawcze, ale również mobilne centrum wygody i technologii. Maksymalna moc silnika elektrycznego wynosi 150 kW, a moc akumulatora to 77 kWh, co zapewnia odpowiedni zasięg. Poza tym, liczne systemy wspomagające ułatwiają codzienną jazdę, a systemy multimedialne sprawiają, że podróż jest jeszcze bardziej przyjemna. Nawigacja wskazuje najbliższe stacje szybkiego ładowania, a ładowanie z domowego gniazdka to dodatkowa wygoda.

Korzystanie z ID.Buzz Cargo to nie tylko ekologia, ale także oszczędności. Elektryczne auto pozwala na darmowe parkowanie w strefach płatnego parkowania oraz poruszanie się buspasami, co przekłada się na oszczędność czasu – zasób bezcenny dla wielu przedsiębiorców. Silnik elektryczny jest przyjazny dla środowiska, a korzystanie z niego generuje znacznie niższe koszty eksploatacji.

Elektryczne samochody dostawcze od Volkswagen Financial Services to inwestycja w przyszłość. Dzięki elastycznym formom finansowania, każdy może cieszyć się nowoczesnym i ekologicznym pojazdem dostosowanym do swoich potrzeb. VW ID.Buzz Cargo to nie tylko auto dostawcze, to mobilne biuro, centrum rozrywki i ekologiczny wybór dla każdego przedsiębiorcy. Zdecyduj się na nową erę w świecie samochodów dostawczych i dołącz do ekologicznej rewolucji z Volkswagen Financial Services.

Materiał zewnętrzny

Odkryj komfort i praktyczność z nowoczesnymi akcesoriami kempingowymi

Redakcja bizdg.pl

Cześć jestem Piotr. Interesuje się tematyką biznesową i dlatego lubię dawać porady innym na ten temat. Moja przygoda biznesowa zaczęła się jeszcze kilka lat temu i teraz dzięki temu mam możliwość żeby dzielić się tymi informacjami z Wami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Zalety używanej Skody Superb
Sposoby na finansowanie nowego auta
Jak obliczyć ratę leasingu auta

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak obliczyć ratę leasingu auta