Strona główna
Porady
Tutaj jesteś

Poznaj możliwości leasingu SEAT-a i CUPRY

2 lutego 2024 Poznaj możliwości leasingu SEAT-a i CUPRY


Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwoli Ci na elastyczne zarządzanie budżetem i jednocześnie zapewni Ci nowoczesny i wydajny samochód? Poznaj możliwości leasingu SEAT-a i CUPRY, które mogą okazać się doskonałym wyborem dla Twoich biznesowych potrzeb.

Nowa CUPRA dla firmy to dobry plan, zwłaszcza że możesz skorzystać z finansowania dla firm, które sprawia, że miesięczne opłaty idealnie wpasujesz w budżet. Zrobisz to dzięki temu, że masz do dyspozycji finansowanie samochodu JAK ABONAMENT. Ten rodzaj leasingu samochodowego oferuje szereg korzyści, które mogą znacznie ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej.

Kalkulator leasingu

Do obliczenia raty służy kalkulator leasingu. Po dobraniu parametrów, takich jak: czas leasingu samochodu, jego roczny przebieg (szacunkowy uśredniony limit kilometrów) i wysokość opłaty wstępnej, zobaczysz, jaka będzie Twoja miesięczna rata. Opłata wstępna zaczyna się od 0% wartości auta, co oznacza, że nie musisz jej wnosić, a nadal możesz skorzystać z oferty Leasingu JAK ABONAMENT.

SEAT i CUPRA dla firm

Samochody osobowe marki SEAT to modele, które warto rozważyć jako pojazdy do firmy. Zgrabny crossover Arona, miejska Ibiza, a może jeszcze inny spośród bogatej oferty nowych samochodów z finansowaniem takim jak leasing aut. Nie musisz wydawać gotówki na zakup, gdy masz możliwość skorzystania z oferty leasingu pod wieloma względami spełniającej Twoje oczekiwania: pozwala Ci użytkować nowy samochód i płacić za to miesięcznie raty dopasowane do Twoich potrzeb.

Zastanów się, na czym najbardziej Ci zależy. Na dłuższej umowie, a może na jak najniższej miesięcznej racie. Tylko od Twoich biznesowych potrzeb zależy, jaki leasing dla firm wybierzesz. Zarówno klasyczny leasing aut, jak i leasing JAK ABONAMENT nie wymagają nawet opłaty wstępnej. Cały koszt jest rozkładany na równe miesięczne raty, najbardziej atrakcyjne przy opcji JAK ABONAMENT – charakteryzującej się elastycznym zakończeniem umowy.

Finansowanie samochodu JAK ABONAMENT oznacza, że Twoja rata jest niższa niż w przypadku klasycznych rozwiązań. A to dlatego, że spłacasz tylko prognozowaną utratę wartości samochodu w czasie finansowania, a nie całą wartość, jak dzieje się przy tradycyjnym leasingu dla firm. Jeśli więc zależy Ci na użytkowaniu samochodu, wybierz leasing samochodu JAK ABONAMENT: https://www.cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/leasing-jak-abonament 

Elastyczne zakończenie umowy

Dodatkowym argumentem za jest elastyczne zakończenie umowy, które polega na tym, że o zakończeniu finansowania decydujesz pod koniec umowy. Wówczas wybierasz wymianę CUPRY na nowszy model jeśli lubisz zmieniać samochody, to dobra opcja. Możesz też wykupić obecne auto i stać się jego właścicielem. Poznaj ofertę dla firm: https://www.seat.pl/oferta/finansowanie/firma 

Zatem, niezależnie od tego, czy zależy Ci na długoterminowym użytkowaniu czy też preferujesz elastyczność i możliwość wymiany samochodu na nowszy model, leasing SEAT-a i CUPRY może być idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Skorzystaj z kalkulatora leasingu, aby obliczyć swoją niską ratę i rozpocznij podróż w kierunku efektywnego i wygodnego zarządzania flotą samochodową.

Materiał zewnętrzny

Sposoby na finansowanie nowego auta

Redakcja bizdg.pl

Cześć jestem Piotr. Interesuje się tematyką biznesową i dlatego lubię dawać porady innym na ten temat. Moja przygoda biznesowa zaczęła się jeszcze kilka lat temu i teraz dzięki temu mam możliwość żeby dzielić się tymi informacjami z Wami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Przechowywanie substancji niebezpiecznych w kontenerze magazynowym
Zalety używanej Skody Superb
Sposoby na finansowanie nowego auta

Jesteś zainteresowany reklamą?

Sposoby na finansowanie nowego auta